Святий Миколай приніс львів’янам карантин

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 16:16

Сьогодні о 14:30 у Львові пройшло позачергове засідання міської комісії з питань техногенної небезпеки і надзвичайних ситуацій. 19 грудня 2016 року було прийняте рішення про тимчасову зупинку навчального процесу у навчальних закладах міста. Про це стало відомо завдяки прес-службі ЛМР. “Навчання необхідно припинити на наступні 4 дні, адже кількість хворих, що відсутні на уроках поступово зростає та на сьогодні сягає 27%”, - повідомляє міська рада.

Наприкінці тижня ситуація стане більш прозорою, ми отримаємо дані від лабораторного центру, після чого зможемо приймати наступні рішення”, - заявив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

Чи варто робити ще один карантин чи це вже можна назвати гіперопікою влади? Насправді мінусів введення карантину набагато більше, ніж ми собі уявляєм. По-перше, діти, які не захворіли, вимушені сидіти вдома і пропускати навчальний процес. По-друге, батьки часто залишаються вдома, беручи лікарняні, щоб доглядати за підлітками, що не ходять до школи, особливо коли мова йде про молодші класи. Ці чинники вкрай негативно впливають як на знання дітей, так і на економічний розвиток країни.
Нагадаємо, що на відпочинок діти підуть вже 31 грудня, а триватимуть новорічні канікули до 20 січня.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити