На Львівщині на виборах до ОТГ викликали поліцію

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 19:58

На виборчій дільниці на Львівщині довелось 4 рази викликати поліцію, через правопорушення, які чинили члени ДВК. Розповіла про подробиці Наталія Радиш, яка є координатором спостереження. Від громадської мережі.

Голосування проводилось згідно правил, явка виборців була досить велика, сягала більше, ніж 50%. Але раптом спостерігачі помітили, що деякі члени комісії почали ставити підписи на порожніх протоколах для підрахунку голосів. Коли спостерігачі задали пряме питання щодо їх дій, вони мотивували таку поведінку браком часу. Мовляв, вони намагались таким чином пришвидшити роботу дільниці, ніби потім лишиться вписати лише результати.” - розповіла обурена Наталія.

Зафіксовано таких три випадки, про що було повідомлено правоохоронні органи. Здивуванню членів комісії не було меж, навіть склалось враження, що вони не знали, що за такі дії передбачена стаття у ККУ.

“Прийшлося викликати поліцаїв, коли у Пасіках Зубрицьких члени ДВК взагалі зачинили дільницю та не дозволяли спостерігачам зайти всередину.”- продовжує розповідь пані Радиш.

Нагадаємо, що вчора на Львівщині завершились вибори у 6 об’єднаних територіальних громад. За свідченнями спостерігачів робимо висновки: громадяни, які були в комісіях або казково навчились брехати або поняття не мають про чинне законодавство.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити