Львівський пасажир взяв Nokia як компенсацію оплаченого проїзду

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 11:32

На Львівщині трапилась суперечлива історія, яка стосується водія маршрутки та невдоволеного пасажира. У водія громадського транспорту відібрали мобільний телефон по тій причині, що він відмовився їхати до кінцевої зупинки. Голова управління НПУ у Львівській області повідомила цю інформацію сьогодні вранці.

49-річний водій звернувся за допомогою у відділок поліції, що знаходиться у Перемишлі. Він розповів про те, що пасажир маршрутного автобусу вчора близько 20:00 відібрав у нього телефон фірми Nokia.

Слідчі приїхали на місце злочину та поали роботу. Було встановлено особу злодія. Це був 30-річний житель села Перемишлянського району, який порушив закон.Чоловік пояснив, що дав гроші за дорогу, проїзд був оплачений до кінцевого пункту призначення, але водій відмовився туди їхати через ожеледицю. Пасажир попросив назад різницю за дорогу. Тобто водій мав дати решту, так як не доїхав до кінця маршруту, але водій не погодився на такі умови.

Конфлікт, який виник між водієм та пасажиром, призвів до того, що пасажир вийшов з себе та відібрав мобільний телефон у водія, пояснивши це тим, що забирає компенсацію за те, що той не повернув гроші пасажирам. Мобільний телефон був вилучений поліцейськими у правопорушника. Наразі іде слідство і постає питання кваліфікації даного правопорушення.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити