"Доґхантери" вбивають домашніх тварин у Львові

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 13:16

Зловмисники розкидають на вулицях Львова ліки, що призначають при лікуванні туберкульозу. Хтось дізнався про те, що для тварин вони є смертельними. Жителі міста вкрай перелякані, тому що отрута розкидана скрізь, а особливо лякає, що знайшли препарати на дитячому майданчику та в парку.

Мешканка міста Анастасія Кочмарська розповіла про свого чотириногого друга, песика Ніку. Коли вони гуляли парком, то собака наїлася отруйних пігулок. Коли вже були вдома, у пса почались судоми. “Ми не встигли відвезти тварину до лікарні, Ніка померла в дорозі”, - розповіла пригнічена Анастасія.

Лікарі запевнили, що таке отруєння дуже тяжко вилікувати, шанси просто мізерні. Тому порадили власникам собак бути уважнішими.

Собаки мають схильність їсти щось з землі, а якщо і не їсти, то підбирати. Для отруєння цього достатньо. Тому тримайте псів на коротких мотузках та привчіть, що підбирати з землі не можна”. - пояснює ветеринар Волинець Ярина.

Ходять чутки про те, що це справа рук “доґхантерів”, які намагаються знищити безпритульних тварин. Але домашні тварини теж гуляють тими ж вулицями. Це абсолютно безвідповідально з боку цих людей.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити