У Львові завершили роботу на Вірменському провулку. Фото "до" і "після" відновлення

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 18:00

У Львові нарешті завершена реставрація Вірменського провулку. Центр Львова має багато місць, які б не завадило відновити та привести до пуття. Проте у провулку зробили не лише кометичний ремонт, але й повнісю замінили каналізацію, провели реставраційні роботи склепіння пивниць. Провулок замощений віднайденими плитами із доповненням бруківки. До приміщень на вулиці замінили вводи, а також зробили повну гідроізоляцію. На щастя, іноземне Міністерство стало спонсором реставрації колони святого Христофора. Гроші надійшли від наших сусідів поляків. До кінця цього року планується встановлення ще 2 ліхтарів.

Плити, що використали для замощення, взяли з під старого асфальтного покриття, а використану бруківкау надали в ЛКП “Львівавтодор”. Ці знахідки дали можливість місту суттєво зекономити, по підрахункам на 200 000 грн.

Роботи по відновленню Вірменського провулку тривали протягом двох років. Оновити систему каналізації коштувало 555 000 гривень. Решта робіт з реставрації провулку склали ще 286 000 гривен. А якби не вдалось заощадити на плитці, то сумма була б більшою на 200 000 гривень.

Проте вкладати гроші на відновлення центру треба і адміністрація міста про це чудово знає. А тепер для наглядності прикладу, пропонуємо фото для порівняння провулку до і після ремонту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити