Чи буде перенесено зупинку трамвая у Львові?

PDF Друк
Вівторок, 20 грудня 2016, 18:42

Перетин вулиць Тернопільскої та Василя Стуса залишиться без зупинки. Раніше, мешканці вулиць провели акцію протесту, де закликали мера Андрія Івановича облаштувати зупинку. Під час відкриття колії на Сихів, 17 листопада люди отримали позитивну відповідь на їх прохання. Садовий викликав депутатів та в присутності журналістів вирішував проблему, пообіцявши, що зупинка буде.

Хоч і питання було вирішено, сьогодні у PRESS-центрі повідомили, що з’явилась проблема технічного характеру, яка не може буде вирішена. Як виявилось, зупинку ніяким чином не вийде зробити. І на це є дуже вагомі технічні підстави: від вул. Стуса та вздовж проспекту Червона Калина є нахил, який становить майже 49 градусів. Знавці Львівського Державного Інституту запевнили, що при проектуванні колій для трамвая це число має буду не більшим ніж 30 градусів, а це - є порушенням норм.

Таким чином, питання не є вирішеним, але є можливість, що органи місцевого самоврядування зможуть вирішити це питання іншим чином. Поки що від мера Садового ніяких заяв не лунало. Чи буде зупинка знаходитись на вул. Стуса і чи дійсно підйом рельєфу надто різкий для проїзду трамваю?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 111 25.12.2016 20:02
це точно!))
Цитувати
 
 
+1 #1 Злий 20.12.2016 20:05
Суперспеци, яким вдалося на вул.Стуса наміряти 49 градусів, напевне в школі замість уроків геометрії віддавалися душою і тілом 40 градусам.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити