У Львові "митна сотня" російською мовою віддавала команди водіям!

PDF Друк
Середа, 21 грудня 2016, 11:57

Сьогодні вночі до Варти 1 надійшла скарга від жительки Львова. Пані Оксана Гриник-Чорній жалілась на невідомий їй підрозділ, який на думку львів’янки поводив себе неадекватно.

“Сьогодні я проїжджала митницюна Шигинях десь коло 13-14 години, на нашій стороні уже з Польщі до нас підійшов солдат із прикордонником, вони перевірили повністю машину, сказали все добре, таможнік забрав паспорти і пішов підбивати, в цей час ми почули сильний стукіт по машині. Ми нічого не зрозуміли, коли чоловік відкрив двері машини, ми почули таку фразу: "Я сказал открой машину", чоловік вийшов із машини і каже, що нас вже перевірили. Тоді ми знову почули фразу: "Я тебе сказал откроймашину". Чоловік підійшов до того чоловічка і відкрив машину. Це була звичайно одягнена людина, без якоїсь форми, я спочатку, судячи з його зовнішнього вигляду, я подумала, що це хтось із водіїв. Одна риса його вирізняла серед інших - в нього на грудях був бейджик на червоному фоні. Все, що я встигла прочитати, то це була якась перепустка. Я йому зробила зауваження про невиправдане відношення, ми ж не собаки. Я хотіла ще щось додати, але на пасі було багато людей, і він загубився. З боку стояли два чоловіка у спортивній формі з тими ж бейджиками, коли ми запиталися прикордонника, що це за люди, він відповів що це така перевірка, яку в народі називають" сотня ".

Мене цікавить чи вони є держслужбовці? До їхнього одягу бракувало лижів, а їхнє спілкування з людьми не вкладається просто в голові. Постає питання: чи ці люди не знають своєї роботи, чи держслужбовцям все дозволено і ми для них не є люди. Я часто катаюсь на інші кордони і часто попадаю на перевірку, але в такому ідіотизмі була вперше. Мій чоловік надзвичайно спокійна людина, і він повторював весь час, щоб я не звертала уваги. Але я йому казала і повторю ще раз: вони живуть за наш кошт, і ми ще в чомусь винні...

Люди, не терпіть хамства від держслужбовців! Ми не собаки, щоб слухати команди людей з бейджиками, які ще й звучать російською мовою”.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити