У Львові презентують мобільний додаток, який вразить батьків

PDF Друк
Четвер, 22 грудня 2016, 13:28

Віднині на мобільному з’явився додаток, що надає можливість відслідкувати місце знаходження членів родини. Коли ж графік відрізняється від звичного, то на телефон надходять повідомлення, які оповіщають про відхилення. MrGuardian — ізраїльський проект, який дарує користувачам змогу піклуватись про близьких на відстані.

Як користуватись додатком?

В першу чергу користувач повинен додати локації, в яких бувають члени сім’ї, це можуть бути місця роботи, навчання, кафе та домівки друзів. Якщо ваш родич затримався на роботі, додаток дозволяє провести його по карті під час самостійної прогулянки додому у пізній час. Програма дає змогу обрати коло близьких, про кого Ви піклуєтесь. Додаток одразу повідомляє, якщо хтось з кола обраних потрапив у біду. Розумна програма навіть пропонує найбільш безепечніші шляхи, враховуючи специфіку місцевості. Зараз додаток доступний для Андроїдів.

Коли буде презентація у Львові?

21.01. 2017 року відбудеться презентація додатку у Львові. Подія відбудеться в антикафе “Communa”, що по вул. Кольберга, 3а. Початок планується о 14:00. Для тих, хто зареєструється до тестової групи, програма буде встановлена базкоштовно на 1 рік.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити