Діти-невидимки, які живуть у Львові

PDF Друк
Четвер, 22 грудня 2016, 21:22

Нещодавно країну вразила трагедія, яка сталась із маленьким хлопчиком Данилом, що помер голодною смертю в замкненій квартирі, коли його матір відпочивала з новим чоловіком і новою донечкою в іншому кінці міста. Чудом вижила старша сестра Анна, якій було майже три рочки. ЗМІ не втомлюються обговорювати цей випадок, адже ні в кого не вкладається в голові такий вчинок. Люди навіть підписують петицію, в якій звертаються до Президента України щодо довічного ув’язнення горе-матері.

Проте випадків, у яких життю дітей загрожує небезпека, насправді набагато більше. Діти-невидимки, яких ніхто не помічає та не звертає уваги на їх проблеми. Вихователі в дитячих садочках, вчителі у школах мали б цікавитись тим, в яких умовах виховуються діти, спостерігати за тим, чи не вживають батьки алкоголь. Ніхто з них не прогнозує такого результату як з Данилом, проте таких випадків більше, ніж ми собі уявляємо.

За останній рік у Львові забрали 8 дітей з неблагополучних родин. Такі випадки зафіксовано у Сихівському, Шевченківському та Франквському районі. Одну маму помітила поліція, коли вона в нетверезому стані була на вулиці з дитиною. Інший випадок стався у кафе, куди прийшла матір з дитиною. Поліцію викликали через пів години, як жінка не виходила з туалету. Її знайшли в наркотичному стані на підлозі. І таких “матерів” на жаль багато. Але здравомислячих людей більше, тому діти не мають бути невидимками для вчителів та вихователів, сусідів або навіть перехожих.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити