Львів'янам заборонять використовувати пластикові горнята

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 19:37

Для того, щоб мінімізувати кількість сміття на вулицях Львова після святкувань, з’явилась цікава пропозиція. Члени громадської організації пропонують заборонити використовувати склянки із пластику на Різдвяному ярмарку.

“Хтось має подбати про чистоту в місті! Безліч пластикового посуду, що продають разом з напоями в кафе, які щодня з’являються як гриби. Скільки тих стаканчиків є та куди вони дінуться потім, нікого не цікавить”. Сьогодні це питання зачепила людина, якій не все одно, вона тісно пов’язана з чистотою міста. Ірина Миронова співзасновниця ГО “Екоспільнота Львів” дискутувала на тему оновлених способів поведінки із відходами у місті Львів. Вона розповідала про виклики, які вона готова робити суспільству та можливі перспективи її проектів.
За словами активістки вивіз сміття коштує недешево, але за нього сплачує торгова точка. Проте за пластикові стаканчики, що потрапили до різних смітників по всьому Львову, оплачує місто.

Ця інформація дійсно для багатьох стала відкриттям, а також змусила задуматись. Тоді пані Миронова продовжила розповідати про те, що у всіх європейських країнах під час святкових заходів пластикові стаканчики заборонені. Зате у торговців є чудова можливість використовувати горнятка із власним лого. Люди можуть залишити заставу та ходити зі склянкою скільки забажають, потім горнятко можна повернути і забрати гроші. Перші зрозуміли вигоду цієї реклами кав’ярня “Svit kavy”. Вони навіть обіцяють 10% знижки всім бажаючим піарити їх бренд.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити