У Львові шестирічний хлопчик шукає нових маму і тата!

PDF Друк
Неділя, 25 грудня 2016, 20:54

Всиновлення в Україні визнане пріоритетною формою влаштування дітей, що позбавлені батьківської турботи чи дітей-сиріт. Усиновити дитину можна, якщо її фізичні та юридичні стосунки з батьками розірвано. Проте фактично рішення про усиновлення дитини на Україні можливе лише на підставі відповідного рішення суду.

Усиновлюючи дитину, батьки повинні особисто забрати малюка, якого планують виховувати, з місця його минулого проживання. Дитину вони зможуть отримати лише тоді, коли вони пред’являть копію даного рішення суду про усиновлення. При цьому обов’язково повинен бути присутній представник служби у справах дітей.

Наразі у Львові шестирічний хлопчик шукає родину. Він знаходиться в дитячому будинку, де до нього іноді приходить прадідусь. Матір від хлопчика відмовилась, а тато відвідує дуже рідко, через що його позбавлено батьківських прав. Хлопчику не вистачає любові та ласки, можливо тому він зростає таким активним та непосидючим.

Шестирічний хлопчина хоче швидше вирости, його звати Олексій, він вчиться дуже добре і дуже мріє стати пожежником.
Маленькому мрійнику шукають родину, яка б змогла полюбити хлопчика. Адже йому так потрібно рідних людей, які подарували таку необхідну любов і турботу. Сподіваємось, що енергійний хлопчак знайде собі сім’ю та всі його мрії збудуться.
Телефонуйте для довідки: (0372) 235-40-40


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити