Карантин у школах Львова продовжений до 30 грудня

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 13:39

У навчальних закладах Львова було продовжено карантин. До таких дій комісію з надзвичайних ситуацій змусив рівень захворюваності дитячого населення у Львові та області. Навчання в школах міста Львів буде припинено до 30 грудня, через те, що 31 та 1 перепадає на суботу на неділю.

“Цей передсвятковий тиждень діти проведуть вдома, тільки дошкільні заклади продовжать свою роботу у звичному для них режимі. Причиною стали величезні масштаби захворюваності. Минулий тиждень відзначений 8 тисячами хворих, а цього тижня кількість зросла вже до 10 тисяч випадків ГРЗ. Вдвічі більший за норму показник перевищує епідеміологічний поріг”, - розповів голова управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Батьки починають цікавитись, чому ж дитячі садки продовжують працювати. Володимир Зуб відповів і на це запитання. “Зареєстровані випадки ГРВІ в більшості випадків у дітей віком від 5 до 17 років. Цей вік більше охоплює дітей шкільного віку, тому карантин в дитсадках не ввели”, - пояснює Володимир.

Всього за останній тиждень зафіксували 10 047 випадків ГРВІ, з них 60 випадків грипу. Такий рівень надто високий, тому такий запобіжний захід як карантин є своєчасним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити