У Львові відкрилось перше в Україні інтерактивне кафе

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 18:58

24 грудня відбулось відкриття першого в Україні інтерактивного кафе. Його облаштували в ТРЦ “Вікторія Гарденс”. Новітню технологію представили українські науковці, серед яких Дмитро Костик. Про цю подію інформує vsemisto-lv.info.

Такого в Україні ще не було, заклад користується шаленою популярністю. Він знаходиться на ІІ поверсі торгового центру. Загальна кількість інтерактивних столиків становить 10 штук. Їх функціонал вражає: за ними можна прочитати новини, зробити замовлення власноруч, написати лист сусідньому столику, можна сфотографуватись або намалювати малюнок. Є ще безліч функцій в новому “столовому” гаджеті.

“Насправді це тестовий варіант. Усі гості закладу зараз роблять замовлення за допомогою меню, тобто звичним способом”, - розповідає офіціантка, що працює в модному закладі. “Власне творіння українських вчених під назвою Kodisoft – це єдина сенсорна технологія, яка може функціонувати через таке товсте скло, що має майже 20 мм. Завдяки цьому захисному склу інтерактивним столам не страшна ні волога, ні стрибки температури, ні силові удари, але це не означає, що столи потрібно одразу бити щосили чи поливати водою”, - розповів фундатор компанії.

За столом можуть вміститись 4 особи, в кожного гостя — свій монітор. Вже в 7 закладах по всій планеті працюють такі столи, нещодавно офіс відкрився в Торонто, а незабаром планується відкриття такого кафе у столиці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити