Допомога не лише дітям учасників АТО, а й їх матерям

PDF Друк
Понеділок, 27 квітня 2015, 13:49

У Львові діти учасників АТО можуть відвідувати безкоштовні гуртки, а що ж придумали для їх опікунів у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді?

« Ми намагаємось максимально допомагати всім учасникам антитерористичної операції. Це ж стосується і їх рідних. Звісно особливу увагу потрібно приділяти дітям, саме тому, аби відволікти їх від жахливих думок про батька ми вирішили надати їм можливість відвідувати гуртки безкоштовно. Звісно, всі розуміють, що далеко не всі організації можуть на це згодитися, та тут нам допомагають благодійники» - розповідає в.о. директор центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

У всі районах Львова є соціальні служби, котрі постійно підтримують такі сім’ї, надають різнопланову допомогу: від звичайних канцелярських речей до різноманітних походів, екскурсій. А також виплачують грошову допомогу. Та психологічно це все не допоможе. За словами пані Оксани, у їх центрі допомогу надають також батькам - з ними працюють психологи.

Отож, аби ваша дитина відвідувала безкоштовний гурток потрібно лише написати заяву у центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також ви можете звернутися по допомогу у районне відділення, ось їх контакти:

Галицький – 254-60-62;
Залізничний – 295-72-93;
Личаківський – 275-05-61;
Сихівський  – 244-63-01;
Франківський  – 235-22-26;
Шевченківський  – 252-98-06.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити