Кіберзлочинці вимагають у львівського ТЦ 189 400 доларів США

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 12:15

Невідомий громадянин погрожує львів’янам, що евакуювати людей з ТЦ “Роксолана” прийдеться кожного дня. Ця “акція” не завершиться до кінця Новорічних свят. Працівники Національної поліції зазначили, що знайти кіберзлодіїв набагато тяжче, ніж можна собі уявити, тому що мережа інтернет надто масштабна, повідомляє vsemisto-lv.info.

29 листопада вже чотири рази евакуйовували відвідувачів та робітників з торгового центру “Роксолана”. Спричинили таку паніку всього лишень анонімні дзвінки, невідомі запевняли, що у приміщенні знаходиться вибухівка. Львів’ян одразу евакуювали та викликали спеціальні служби, які починали проводити повну перевірку будівлі торгового центру.

PR-менеджер центру Кугук Надія повідомляє, що після останньої евакуації злодій, який ніби-то замінував будівлю, почав шантаж адміністрації центру “Роксолана”. Він надіслав електронною поштою лист, в якому вимагав 200 BTC. Біткойн — це електронна валюта, 1 BTC сьогодні становить 947 долларів США, отже злодій вимагає 189 400 долларів США. В противному випадку він не припинить знущатись над торговим центром, та евакуацію проводитимуть щодня упродовж усіх свят.

 

Знайти IP-адресу досить складно, по телефону легше вичислити злочинців. Проте пошуки тривають. Карається злочин такого типу позбавленням волі максимум на 7 років, так стверджує Світлана Добровольська. Наголошуємо, що поки що жодного разу вибухівку не було знайдено. Але рятувальники все одно щоразу мусять виїжджати за викликом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити