Поради львів'янам як захистити житло від "новорічних" грабіжників

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 18:41

Під час Новорічних святкувань, тоді, як люди залишають свої помешкання та прямують у гості, або навіть їдуть відпочивати, щороку повторюється одна і та сама традиція — квартирні крадіжки. Яким чином не потрапити у складну ситуацію та захистити свою домівку розповів vsemisto-lv.info голова львівської поліції Андрій Петрик.

Найкращий варіант — це встановлення сигналізації. Така розкіш не кожному підійде через високу ціну питання, проте в даному питанні скупість може закінчитись сумно. Тому такий спосіб Андрій Петрик рекомендує для захисту як один з самих надійних. Ціна обладнання сягає 10 тисяч гривень, а кожен місяць ще 150-250 грн за обслуговування. Наряд міліції в такому випадку приїде швидше, ніж за 10 хвилин.

Далі начальник поліції розповідає про безкоштовні способи захисту.

Спостереження за вашим будинком можна довірити сусідам, у той час, коли ви відсутні. Якщо вони помітять незнайомців біля вашого порогу, то зателефонують вам або одразу за номером 102. Проте надійність такого способу сумнівна, особливо під час свят, адже сусіди зайняті святковими приготуваннями. Якщо залишаєте помешкання, то ввімкніть в квартирі світло, щоб створити ілюзію присутності людей вдома.

 

Не варто економити гроші при купівлі вхідних дверей, краще обирати металеві, пам’ятайте, що в основному крадії заходять через парадний вхід. Завжди перевіряйте чи зачинені двері та вікна, не запрошуйте непроханих гостей. Можна також встановити сейф, у якому залишати гроші та цінні речі, адже нині грабіжники вкрай рідко виносять шуби та техніку, частіше за все вони шукають коштовності та гроші. Цей варіант обійдеться дешевше, ніж система сигналізації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити