В СБУ взялись за сепаратизм в газеті “Русский вестник”, що видається у Львові

PDF Друк
Четвер, 29 грудня 2016, 19:52

Львівське управління СБУ зареєструвало кримінальне провадження відносно газетного видання “Русский вестник”, яку видає Російський культурний центр на Львівщині. Кримінальна справа відкрито згідно з частиною 1 статті 161 ККУ. Представник львівського СБУ Мирослава Клячківська пояснила, що дії правоохоронців були ініціативою з Львівської обласної ради.

Наразі проведена невідкладна експертна робота друкованого видання та виявлено злочинні дії. “Аналітичний огляд кожного з номерів газети дає можливість стверджувати, що структура газети, включаючи логотип, ідеологічні акценти, образливі вислови в сторону українського народу, його героїв, символів та історії. Редакційна політика проводиться всупереч законодавству України, а саме, цілеспрямовано відбувається приниження української нації, її історичного минулого, державності та суверенітету”, - говорить Клячківська.

Нагадаємо, що 9 грудня у Львові суд виселив Російський культурний центр з комунальних приміщень облради, його було повернено у власність комунального підприємства. Також було дозволено заселитись новим орендарям: волонтерські організації та музей Революції Гідності.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити