Чи підтримали районні делегати позицію Тетяни Сабодаш щодо питань про «Олеський замок»?

PDF Друк
Вівторок, 28 квітня 2015, 09:35

делегаційЦієї п’ятниці, 24 квітня відбулась конференція Буської районної організації Народного Руху України в сесійній залі Буської районної ради. Які питання розглядалися і яких висновків на сесії дійшли делегати?

На порядку денному стояло кілька питань, зокрема, на деякі з них присутні дійшли одноголосного висновку. Першим і найактуальнішим питанням було звернення до президента України П. Порошенка та Прем’єр - міністра А. Яценюка  з проханням не передавати картини Альтамонте до діючих культових споруд. Це звернення підтримали одноголосно.

Наступним питанням у порядку денному було ще одне звернення, але вже до голови Львівської ОДА О. Синютки. У ньому йшлося про граничні тарифи на перевезення у Львівській області.

Також на зібранні підводили деякі підсумки, щодо роботи, допомоги та й організації суспільного дозвілля. Говорилося про допомогу військовим, котрі постраждали під час антитерористичних операцій, інвалідам з вадами зору та підтримку місцевих громад: було закуплено необхідні будівельні матеріали для впорядкування територій 13 місцевих рад.

Також говорили про внесок у лікарні і про внесок у розвиток спортивної молоді усіх районів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити