На Львівщині люті морози вбили двох людей

PDF Друк
Понеділок, 09 січня 2017, 13:57

Цього року зима була теплою аж до Різдва, проте останні дні були надто морозними, метіль була надто сильною, і така погода призвела до сумних наслідків. На Львівщині в результаті переохолодження почали гинути люди. Про це повідомляє vsemisto-lv.info. До шпиталю потрапили 14 осіб. А за останню добу у Львівській області загинуло двоє осіб, а також зафіксовано 8 осіб, що постраждали від сильного морозу, зараз знаходяться у лікарні в тяжкому стані.

“Вчора, 8 січня ставло відомо про те, що знайдене тіло 44-річного чоловіка, який загинув від переохолодження у металевому вагончику на території одного з колишніх підприємств села Запитів. Іншого чоловіка 57 років привезли до моргу в райцентра Золочів, мешканець села Глиняни був діставлений також з попереднім діагнозом “переохолодження”. Двоє осіб посутпили в лікарню з обмороженнями кінцівок і з загальним переохолодженням. В лікарню потрапив підліток з обмороженими пальцями обидвох верхніх кінцівок”, - повідомили у прес-центрі ДСНС.

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА повідомив про 14 госпіталізованих осіб та 5 злюдей загинуло від переохолодження.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити