Варшава вимагає негайно рослідувати вандалізм у Гуті Пеняцькій

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 13:41

Поляки вимагають від українських слідчих детальної інформації про те, хто причетний до осквернення монументу полякам в селі Гута Пеняцька, де був знищений пам’ятник полякам. МЗС Польщі потребують відкрите розслідування та пошук винних. “09.01.2017 був осквернений монумент загиблим в період II світової війни полякам (1944 року) у Гуті-Пеняцькі.

Міністерство закордонних справ Польщі вимагають від українських слідчих, зайнятися цієї справою та встановити усіх вандалів, які причетні до цього” - МЗС Польщі. МЗС України відреагували на наступний день та наголосили на всю важливість закриття цієї справи. Вони заявили, що такі дійства зі сторони вандалів можуть нанести значних збитків відносинам між Україною та Польщею. Генеральний консул Польщі, який нині знаходиться у Львові, попросив від представників Львівської області, негайного створення спецгрупи оперативного реагування, яка має вирішити цей конфлікт.

Поліція разом, дипломатами консульства та регіональною владою увійшли до створеної групи, які вже повідомили про те, що слідство вже триває на місці. МЗС Польщі повідомили представникам Львівської області, що дійство було проти польського та українських народів, тому було запропоновано у кінці лютого провести вшанування жертв цього вандалізму у селі Гута-Пеняцька.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити