Люди на Львівщині страждають від морозів: вже п’ятеро жителів загинули

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 18:01

У Львівській області вже декілька людей загинуло від лютих морозів та ще більше отримали відмороження. Кожен день людей забирають до лікарні у такому стані. Зазвичай вони знаходяться під дією алкогольних напоїв. Пацієнт восьмої лікарні на ім’я Костянтин відморозив ноги та руки. Повідомив нам, що сам він отримав відмороження у Святий Вечір, коли пішов колядувати по селу. “Вернувшись додому, я зрозумів, що не відчуваю пальців, вони оніміли та почався ціаноз.” - розповідає пацієнт. Починаючи з січня від банального відмороження у лікарню потрапило майже сорок людей. Навіть, зараз тут перебуває близько 15 пацієнтів із таким діагнозом. Більшість із них, як ми зазначали, були під алкоголем.

Заступник головного лікаря зазначає: “Кожен день є нові пацієнти - зараз такий період. Декілька із постраждалих потребують операції. ”Як відомо, у місті є 9 пунктів обігрівання (зараз працює лише один), де при непогоді вам дадуть їжі та запропонують гарячих напоїв. “Чай є та й тепло тут”, - каже Ігор Замрига, який завітав до спецпункту.

Медпрацівники наголошують, що треба слідкувати за тим, щоб черевики чи рукавиці не були занадто тісними, у цьому разі тепло гірше надходить до тіла. Постійно рухайтесь, щоб поліпшити кровообіг. В небезпеці знаходяться діти та люди похилого віку, а також усі, хто вживають алкоголь, палять чи страждають від цукрового діабету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити