Сокальський кінотеатр заборгував державі більше, ніж пів мільйона!

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 18:54

05 січня 2017 до господарського суду Львівської області надійшло провадження, щодо боргів ТзОВ “Скорпіон”. Місцева прокуратура відкрила справу в якій сказано, що згідно концесійного договору, який складено 30 березня у 2012 році, на даний момент товариство має сплатити державі суму ~1 200 000 гривень. Після чого сам договір із “Скорпіон” буде розірвано. Загальне майно кінотеатру та декілька комплексних гаражів, які знаходяться у Сокалі, підпадають під пункт концесії і вартують близько 2 600 000 гривень.

Як зазначається у справі, договір був укладений майже на 50 років, починаючи з 2012 року. За цей період ТзОВ мають слідкувати за станом орендованих приміщень, покращувати сервіс та проводити ремонтні роботи для покращення вигляду майна. Заборонено змінювати ціль призначення виданих під оренду конструкцій та кінотеатру. Це зроблено для того, щоб поліпшити сервісну частину індустрії кіно та виступів на концертах у рамках потреб громад. ТзОВ “Скорпіон” є орендарем лише в тому випадку, якщо концесіонер вчасно сплачує по договору.

Міський бюджет не отримував плати, реконструкцій майнового комплексу не проводилось, а саме приміщення майнового комплексу використовується неналежним чином. Умови концесійного договору не виконувались, тому прокуратура наполягає на тому, щоб договір було розірвано, а приміщення було повернуто громаді Сокаля. Нагадаємо, що наразі обласна прокуратура займається ще декількома подібними справами, щоб повернути близько 15,8 мільйона гривень до бюджету.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити