У Львові стартує флешмоб "Музейне селфі"

PDF Друк
Понеділок, 16 січня 2017, 20:39

Жителів Львова 18 січня 2017 року урочисто запрошують відвідати виставкові зали Національного музею ім. А. Шептицького для того, щоб зробити селфі. Музейне селфі стало чудовою ідеєю, яка поєднала мистецтво та одразу дві сучасні звички: флешмоб та селфі. Для того, щоб взяти участь у флешмобі, необхідно відвідати музей, а вже у виставковій залі треба зробити селфі поруч з найулюбленішим експонатом, далі зображення треба опублікувати на Facebook чи Instagram. Організатори на своїй сторінці у Facebook розповіли докладно про правила флешмобу. Під публікацією треба написати хештег #MuseumSelfie та #LvivNationalMuseum. Організатори спільно з адміністрацією Національного музею стверджують, що автор публікації, яка набере найбільше “лайків”, отримає подарунок.

Такий флешмоб вже популярний третій рік. Все почалось у 2014 році, звичайна мешканка Лондона на ім’я Мар Діксон була в декількох музеях разом з улюбленою донечкою. Ті фотографії, які вона опублікувала, викликали в мережі неабиякий ажіотаж, в неї з’явилось безліч послідовників, які є постійними учасниками подібних флешмобів. Нині жінка продовжує займатись улюбленою справою та веде власний сайт про мистецтво та музеї.

Є лише 2 заборони у флешмобі: не можна використовувати спалах, адже це зашкодить експонатам, друга заборона полягає в тому, що не дозволяється використовувати музейні селфі в питаннях політ агітації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити