Шахраї у Львові видурили у бабусі гроші за те, щоб «вирішити проблеми» затриманого поліцією онука

PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2017, 11:13

До Сихівського відділення поліції вчора звернулась літня жінка, що проживає в одній з багатоквартирних будівель на вулиці Джерельній. 80-річна львів’янка повідомила поліціянтів про те, що 9 січня 2017 року близько 4 години ночі їй зателефонував невідомий громадянин, який запевнив, що являється співробітником поліції, він сказав бабусі, що її онук наразі затриманий і знаходиться у відділку.

Лжеполіцейський не спромігся навіть повідомити жінці причину затримання онука, але милосердно запропонував допомогу. Щоб “вирішити питання” щодо звільнення хлопця, лжеполіціянт назвав суму, яку має заплатити цієї ж миті жінка пенсійного віку. Бабуся мала винести 2000 гривень товаришу поліціянта, який чекав у під’їзді будинку. Жінка знайшла гроші та винесла зловмиснику. Коли ж вона дізналась про те, що з онуком все гаразд, а у відділок його ніхто не забирав, бабуся зрозуміла, що її ошукали. Вона звернулась на цей раз до справжніх правоохоронців. Наразі за фактом злочину відкрито кримінальну справу згідно зі статтею про шахрайство. Зловмисникам грозить до 3 років обмеження свободи. Нині проходить досудове розслідування.

Правоохоронні органи нагадують, що передавати свої збереження незнайомим людям небезпечно, адже шахраї використовують Вашу довіру заради власного збагачення. А в екстреному випадку Ви ризикуєте навіть власним життям, якщо шахраї захочуть позбутись свідків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити