Коли у Львові буде е-квиток?

PDF Друк
Вівторок, 17 січня 2017, 17:31

17 січня 2017 року Верховна рада України прийняла важливий закон. Він полягає у тому, що у громадському транспорті можна використовувати електронний квиток для оплати проїзду. Vsemisto-lv.info намагалися розібратись у тому, що для жителів Львова принесе це нововведення. Нагадаємо, що в Україні виникав уже конфлікт з приводу електронного квитка, через незнання водія про державні норми. Але нині за новим законом всі без винятку мають бути поінформовані про те, що буде оголошено тендер серед охочих втілити у життя це завдання. Скоріше за все дана процедура не займе багато часу, адже це тільки покращить життя львів’ян.

Ростислав Васюта, який є одним з активістів у сфері транспорту розповідає про те, коли львів’яни побачать в очі цей омріяний електронний квиток. “Конкурс триватиме пів року, але більша частина цього часу піде на те, щоб аналізувати всі заявки, що будуть надходити, вивчати їх та у результаті приймати рішення”, - поділився інформацією пан Васюта.

Ростислав розповів, що весь процес, включаючи заявки, виготовлення пристроїв та облаштування їх у транспортних засобах займе відносно довгий час, проте це очікування варте результатів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити