Wizz Air розповіла про свої плани розширення в Україні

PDF Друк
Середа, 18 січня 2017, 16:40

Угорська бюджетна компанія Wizz Air була створена ще у 2004 році, почала діяти в Україні та стартувала польоти з України. У 2008 році було відкрито дочірню компанію “Wizz Air Україна”. А вже в 2013 році у доповнення до столичної бази, було відчинено базу в Донецьку, а флот цієї компанії збільшився до 4 літаків. Тоді компанія у 2014 році заявила про свої плани відкриття наступної бази у Львові. Проте у зв’язку з тими обставинами, що склались в Україні, у квітні 2014 року Wizz Air відмовилась від своїх нових планів, а 20 квітня 2105 року повідомила про припинення польотів “Wizz Air Україна”.

Але напередодні Нового року компанія повідомила про збільшення парку літаків у Києві до 2 одиниць, починаючи з серпня 2017 року. Надалі хороші новини не забарились.

Сьогодні відбулась прес-конференція, на якій лоу-костер Wizz Air наразі не заявляв про відновлення компанії “Wizz Air Україна”, але повідомив про старт польотів вже в квітні 2017 року з аеропорту ім. Данила Галицького у Львові.

"Ми офіційно повідомляємо про те, що відновлюємо нашу діяльність та з квітня 2017 року запускаємо новий маршрут зі Львова до Вроцлава. З Вроцлава наші пасажири зможуть пересідати на 9 інших напрямків. Наразі, з Києва будуть літати нові рейси до Варшави, Нюрнберга і Копенгагена. В цілому Wizz Air відкриває 4 рейси", - заявив корпоративний директор компанії Оуен Джонс.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити