Львів в десятці найкримінальніших міст

PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 15:54

Складається кожного року статистика. Визначають, де найдорожче жити, де найкомфортніше, а де надто багато злодіїв. Цього разу до уваги брали всю Східну Європу. В рейтингу найкримінальніших міст опинився Харків, який на другому місці лише трішки відстає від російського Єкатеринбургу. Слідом за ним йду Київ.

А на 9-му місці розташувалось місто лева. Тут визнали, що теж досить поширена кримінальна діяльність. Тут дуже багато крадіжок, які нишпорять не лише по кишеням, але й по квартирам. Також тут досить часто викрадають автомобілі. Також у Львові багато торговців наркотиками, які не бояться ні поліцейських, ні конкурентів. Тому місто заслужено опинилось на досить високому місці в великому рейтингу.

Поліція міста запевняє, що робить все можливе, аби запобігти такому криміналу. Проте не все в їхніх силах. Навіть, якщо всі злочинці покарані, в статистику вони також входять,адже беруть до уваги сам злочин. Проте українських людей не переробиш, бо ж всі хочуть великих грошей з мінімальними вкладеннями та зусиллями. Тому така картина сталась в Україні та Львові. З цим зробити нічого не можна, це, на жаль, всередині кожної людини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити