Львів знову купує тролейбуси

PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 12:29

У Львові, як і у більшості міст України, дуже зношений транспорт. Тролейбуси та автобуси вимагають негайної утилізації, їх потрібно забирати від людей, адже вони не вже не придатні для того, щоб возити людей. Влада намагається оновлювати транспорт, проте купують вони також вживану техніку за кордоном, де вона теж вже віджила своє.

Влада Львову вирішили закупити 5 низькопідлогових тролейбусів на заміну старим, проте і вони вже вживані. Їх позбулися в Польщі, а Україна доношує. Там вони вже від’їздили своє, а тут проїздять ще 20 років мінімум. Проте хоч ситуація не з найкращих львів'яни радіють, адже стара техніка вже надто в жахливому стані, а ці хоч будуть трішки кращі.

Нові тролейбусі вже почнуть їздити з 1-го березня цього року. Тому зовсім скоро жителі та туристи зможуть побачити оновлений тролейбусний парк, де з кожним місяцем оновлюється хоч по декілька тролейбусів. Потрібно зазначити, що залишилось вже не так і багато старих тролейбусів та автобусів, проте вони є, і від них потрібно позбуватись, а поміняти все за один раз у влади немає коштів. Але хоч поступово проходить заміна. Зовсім скоро культурна столиця побачить новий транспорт, який буде тішити пасажирів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити