День обіймів у Львові

PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 15:59

12-го лютого був всесвітній день обіймів. У Львові вирішили встановити всеукраїнський рекорд, та це вийшло, адже на площі зібрались обійматись 433 людини. Це найбільша кількість людей, які обіймались в одному місці. Таке видовище зафіксували і тепер воно в книзі рекордів України. Самі учасники розповідають, що їм дуже сподобалось, це дозволило пережити багато приємних емоцій.

«Ми прийшли на площу, тому що обійми це добре. Це приносить багато позитиву та любові в прості життя. Навіть є доведено, що людині необхідні обійми кожного дня. А як мало люди це отримують через якісь комплекти або стереотипи. Це потрібно руйнувати, та створювати нові звичаї. Обійматись приємно, особливо коли це неочікувано, він незнайомої людини. Тут ми обмінялись приємними емоціями, змогли порадувати інших людей. Це приносить справжнє щастя. Тому ми раді, що прийшли», - розповідають хлопці, учасники заходу.

«Я дізналась в мережах про такий захід, захотіла прийти підтримати, тому що це справді потрібно. Обійми приносять багато задоволення, то чому б його не отримати. Також хотіла підтримати всеукраїнський рекорд. Добре прославити своє місто на всю країну саме такими речами, адже це гарно та мило, особливо напередодні дня закоханих», - розповідає дівчина-учасниця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити