У Львові бійка

PDF Друк
Четвер, 23 лютого 2017, 13:00

Поблизу готелю «Львів» група людей влаштувала бійку. Як виявилось це були львів'яни та жителі Білорусії. Вони почали на рахунок чогось сперечатись перед готелем, та згодом суперечка переросла в бійку. Люди просто почали битись між собою, їх було досить багато. Очевидці викликали поліцію та вона затримали багатьох учасників. На одного навіть відкрили справу, бо він некоректно вів себе з поліцейськими.

Деяких не вдалось спіймати, а решту опитали та провели розслідування. Поки слідство ще триває та ще не визначили, що стало причиною бійки. Проте поліція працює та шукає нову інформацію. Після інциденту були дзвінки з лікарні, куди поступили троє білорусів, які просили допомоги, адже в них були незначні травми від бійки. Їх також опитали, проте ніхто не хоче давати ніяких свідчень, кажуть, що самостійно розберуться.

Жителі готелю кажуть, що чули, що бійка була досить довго. Вона почалась близько півночі, а поліцейські з'явились на місці пригоди приблизно в першій годині ночі. За цей час учасники бійки встигли пошкодити один одному обличчя. Також ця подія налякала всіх відвідувачів готелю, особливо з маленькими дітьми, які прокидались від шуму та криків за вікном.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити