В парку зроблять стоянку для машин

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 13:39

У Львові в парку імені І.Франка вирішили побудувати підземну парковку. Це досить добре буде для багатьох туристів та жителів міста, тому вирішили, що таке рішення необхідне. А також сказали, що проведуть перш ніж копати стоянку археологічні дослідження. Можливо, під парком знайдеться щось, що дуже знадобиться музеям Львова.

Така парковка дуже потрібна місцевим, адже поблизу парку ніде немає місця, де б можна було залишити машину. А йти пішки досить значний шматок ніхто не хоче. Поступало багато прохань до міської ради, тому вирішили прийняти таке рішення. Коли саме почнуться роботи поки що невідомо, проте найближчим часом обіцяють парковку. А також робітники зобов’язані відновити все, що пошкодять на поверхні парку в процесі роботи, адже можливо, знадобляться нові насадження дерев та декоративні елементи, бо ж копати будуть починати зверху.

«Нам дуже потрібна парковка, адже ми з дітьми завжди приїжджаємо до парку щоб вони подихали свіжим повітрям, ми дуже любимо цей парк і проводимо тут багато часу. Але коли їдемо сюди, приходиться паркуватись досить далеко і йти пішки від машини. Це дуже незручно, тому хотілось би, щоб зробили місце десь поблизу парку», - розповідає місцевий житель.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити