Львів в жалобі

PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 14:32

3 березня просять всіх перенести святкування та розважальні заходи, адже Львів в жалобі, бо загинули шахтарі. Відбувся вибух на шахті №10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля". 9 чоловік померло, через вибух. Стався він через витік газу. Поки деталі невідомі, відкрили кримінальну справу, будуть шукати винних.

на прапорах висять чорні стрічки, всі люди оплакують загиблих. Підтримати рідних приходять всі знайомі на друзі. День жалоби допоможе всім усвідомити ціну життя, та як легко можна померти на роботі. Львів'яни дуже переживають та в багатьох закладах відмінили різні заходи. Адже це трагедія для всього міста.

Рідні загиблих кажуть, що попереджували, що колись це може статись. Дружина одного з чоловіків каже, що вмовляла змінити роботу, проте чоловік небезпеки не бачив. Тепер так і сталось. Працювали довго, ніколи нічого подібного не було, а одна чиясь помилка стала останньою для 9-х людей. Вони тепер очікують похорон та поваги, яку мають надати львів'яни. Підтримка, як ніколи потрібна рідним та близьким, адже там, в шахті, загинули молоді чоловіки, які кормили родини. Всі знайомі згадують, пам’ятають та шанують. Цих чоловіків буде не вистачати не тільки родинам, але й місту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити