2 мільйони гривень на дерева

PDF Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 12:12

У Львові вирішили витратити досить значну суму коштів на озеленення міста. Справа в тім, що Львів потопає в смітті. Це все відображається на якості повітря, крім того вулиці та парки міста стали виглядати не дуже гарно. Тому вирішили змінити цю ситуацію. Виділили досить великі гроші, та вже закупили багато саджанців. Більша частина з них буде посаджена на вулицях міста. Тут будуть красуватись деревця посеред доріг, на тротуарах та в дворах. А також досить багато саджанців залишили на озеленення парків на скверів.

Насадження завжди дуже подобаються людям, та й комунальники кажуть, що приємно цим займатись, бо це приносить заспокоєння, мир, також відчуваєш, ніби робиш світ чистішим. А жителі міста кажуть, що давно хотіли б бачити нові дерева, адже багато чого обстригають та зрубують, а дещо має неналежний вигляд, а нове покоління чудово змінить цю ситуацію та озеленить місто. Тепер воно стане гарним та дерева будуть прикрашати кожну вулицю та парк. Це приємно всім. До того ж листя буде поступово очищувати повітря в місті. Роботи почнуться вже після 8 березня, адже будуть вихідні на честь свята. Одразу після них, щоб не перериватись, почнуть садити дерева. Робити це будуть робити комунальники, яких досить багато залучили до цього.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Gerardo 16.03.2017 18:31
I’ll rght aweay geab our rrss feeed as I ccan nnot inn finding yokur e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service.
Do you’ve any? Please pedrmit mee kknow inn
ordeer that I couldd subscribe. Thanks. I cokuld not refraikn from commenting.
Perfectly written! I’ve beeen surfing on-line greater thban 3 hoours
lately, buut I bby nno meanbs found anyy inteeresting article
liike yours. It iss bbeautiful pric sufficient forr me.
In my view, if alll web owner annd blobgers madee goo
ontent material aas youu prokbably did, thhe internedt shall bee uch
molre useeful thann evger before. http://www.cspan.net
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити