Обмеження руху

PDF Друк
Вівторок, 07 березня 2017, 16:00

У зв’язку  із проведенням ремонтних робіт, тимчасово обмежено рух автомобільного транспорту (за винятком пасажирського та аварійних служб) на ділянці автодороги Т-14-16 «Львів-Пустомити-Меденичі» від початку села Сокільники до міста Пустомити. Хоч це створить тимчасові незручності для водіїв, проте натомість вони будуть мати хорошу по ремонтовану дорогу, яка згодом буде радувати жителів області та гостів.

Об’їзд здійснюється за наступними маршрутами: Сокільники – Солонка – Липники – Поршна – Пустомити та у зворотному напрямку; Сокільники – Холодновідка – Зимна Вода – Оброшино – Пустомити та у зворотному напрямку. Просимо водіїв зважати на діючі обмеження, аби уникнути ймовірних незручностей та завчасно спланувати маршрут руху. Так буде набагато зручніше пересуватись, якщо буде відомо все раніше.

Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно до 31 листопада 2017 року. Доведеться почекати всім тим, хто часто їздив цією дорогою. Проте водії раді таким незручностям, адже дорога там була дійсно дуже розбита, прийшов час її лагодити. Нарешті це зроблять після багаточисленних прохань водіїв. По трішки починають відновлювати вулиці країни. В кожній області проводять якісь ремонти доріг, проте ситуація все ж залишається незадовільною, але сподіваємось, що скоро це виправиться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Житель с.Наварія 07.03.2017 16:15
У грудні 2016р. коли було розпочато ремонт цієї дороги у с.Наварія обїзд здійснювався по бічних вулицях (вул.Зелена) на які вивезли весь зрізаний асфальт із головної дороги. Питання : так і залишуть на цих бічних вулицях весь свій АРМАГЕДОН який вони нібито висипали для покращення обїзду. Бо ми як завжди, те що з боку небачимо.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити