Львівська громада вимагає ще однієї люстрації

PDF Друк
Середа, 29 квітня 2015, 11:31

28 квітня під Львівською обласною радою зібралися представники громадських організацій аби донести до місцевої влади їх велике бажання люструвати начальника обласної держрибохорони Леоніда Кравця.

«Сьогодні тут зібралися не лише шанувальники риболовлі, а й небайдужі громадяни міста. Ми вимагаємо, аби влада люструвала голову обласної держрибохорони через нехтування обов’язків. На нашу думку, такого керівника нам непотрібно» - говорить рибалка Олександр Цариковський.

За словами пікетувальників, очільник держрибохорони не просто нехтує своїми обов’язками, а й вперто не звертає увагу на те, що у місцеві річки приватні підприємці зливають відходи від власних виробництв. Це стосується і м’ясокомбінату і спиртзаводу.

« Нещодавно ми побували на річці в Червонограді, і як ви думаєте яку картину ми там застали? Річка потускніла, риба і все живе в ній поступово гине, і все від того, що на її дні ми знайшли чималий шар відходів. То про яку рибоохорону можна говорити?» - наголосили організатори пікету.

Пікетувальники принесли з собою сміттєвий бак, аби ще раз показати свою нетерплячість щодо вирішення даного конфлікту. У разі без діяння влади Кравця чекає народна люстрація – поїздка у сміттєвому баку.

На гучні вигуки «Керівнику рибінспекції ганьба» представники влади відреагували запросивши їх до сесійної зали та надавши їм змогу обґрунтувати їх позицію.

Слід зазначити, що під час протесту до пікетувальників також приєдналися люди, котрі не підтримували їх. Як вони зазначали, в діяннях голови рибінспекції вони не бачать жодних зловживань. Та як тільки-но представники правоохоронних органів попросили їх представитись вони поступово почали зникати.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити