Львів обиратиме красунь

PDF Друк
П'ятниця, 10 березня 2017, 12:30

У Львові будуть проводити кастинг на конкурс «Міс Львів 2017». Всі красуні міста можуть спробувати себе та перевірити, наскільки вони красиві та спроможні до боротьби. Це достойне звання може носити не кожна, тому варто поборотись на кастингу за місце конкурсантки, а потім буде проходити боротьба та підготовка до самого конкурсу, на якому оберуть найгарнішу дівчину Львова, яка буде представляти своє місто на всеукраїнському рівні. Це відповідально, тому кожна дівчина переглядає свої шанси та можливості, всі дівчата гарні, та доведеться обрати найкрасивішу, до того ж конкурсантки будуть відповідати на запитання, тож розум також важливий.

Організатори конкурсу залишили таке повідомлення: «Шановні красуні нашого міста! Не пропустіть свій шанс отримати головну корону нашого міста! Кастинг конкурсу краси «Міс Львів 2017 » відбудеться 30 березня о 17:00 за адресою площа Міцкевича, 1 "Glory Cafe".

Основні вимоги до дівчат, які претендують на головну корону міста: вік від 16 до 24 років, зріст від 1,70, сімейний стан – неодружена.

Зовнішній вигляд: кастинговий (мінімальний) макіяж; одяг, який дає можливість розгледіти фігуру; взуття на підборах».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити