Львів знову просить допомоги

PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 13:41

Львів знову і знову просить про допомогу у всіх інстанціях. Сміття навколо, його потрібно кудись вивозити та знищувати, проте робити це немає кому та нема можливості кудись вивезти сміття. Львів вже допоміг своїм сміттям забруднити сусідні області, проте більше вивозити немає куди. А з сміттєпереробним заводом все ніяк не складеться.

«Екологічне благополуччя мешканців міста Львова, в даному випадку, залежить від кліматичних умов і своєчасного вивезення сміття. За умови, що сміття не буде регулярно вивозитися, при підвищенні температури, зокрема, більше 8 градусів – є ризик поширення кишкових інфекцій. При стабільній високій температурі ці ризики будуть високими, будуть зростати, вони будуть залежати від вивозу сміття і безпосередньо від поведінкових особливостей кожного мешканця міста Львова.

Тому питання вивезення сміття є дуже актуальним з точки зору екологічної безпеки, з точку зору захисту мешканців міста Львова від виникнення та поширення кишкових інфекцій», - зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Дійсно сміття дуже погано впливає на жителів міста. Потрібно приймати міри, проте самі львів'яни не мають можливості, тож просять у всіх інстанціях допомоги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити