Відновлення по-львівськи

PDF Друк
Четвер, 16 березня 2017, 13:08

У Львові зараз працюють добре комунальники. Їм дали досить абгаато завдань, адже потрібно привести до ладу всю місцевість після зими. Також і влада не спить, адже виділили кошти на оновлення освітлення, лавочок в парках. Це добре відзначиться на загальному вигляді міста. Багато людей давно скаржились, що за зиму місто трішки позбувається свого гарного вигляду, тому варто зазначити, що воно потребує прибирання.

«Після зими ми активно очищуємо озера, раз в місяць виконуємо роботи на водоймах,  збираємо сміття на Левандівському озері, озері у Стрийському парку, на Піскових озерах, озері у парку «Горіховий гай». Також зараз ми проводимо капітальний ремонт у парку духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ: зробили доріжки, освітлення, зараз плануємо закупити лавочки та смітники», – повідомив директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

Людям подобаються такі зміни, адже багато хто відпочиває в парках і інших загальних місцях, проте тепер ці місця будуть виглядати належним чином, люди зможуть користуватись парками в повну силу, адже буде освітлення, лавочки, смітники, це дасть можливість паркам та озерам бути ще красивішими.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити