Львівське сміття їде додому

PDF Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:09

У Львові дуже погана ситуація з сміттям. Тут його дуже багато, немає куди його помістити, тому влада вирішила трішки позичити його іншим областям. Сусідні вже не приймають львівського сміття, тож вирішили, що вивезуть його до Дніпра. Проте фури з сміттям розвернули назад, а також невідомі написали балончиком на фурах «Львівське сміття їде додому». Такі дії дуже не сподобались львівським депутатам, але нічого більше не залишається робити.

Оскільки в Дніпрі не прийняли сміття, доведеться його везти ще кудись, адже в своїй області вже немає місця для сміття. Його тут надто багато, ніякі ділянки не підходять для побудови заводу, та й коли це відбудеться, сміття ж все одно не зменшується, а лише примножується. Тому потрібно вирішувати цю проблему, але вже всі з сусідніх областей сказали, що не будуть приймати львівське сміття, адже і свого вистачає, вже додали порцію львівського, більше не потрібно, бо вже немає куди складати це все.

Львівські жителі тим часом обурені ситуацією, адже на в дворах сміття не забирають по декілька днів, на вулицях стоять гори, це все дуже заважає. А особливо ті, хто живуть в селах поблизу звалищ скаржаться на неприємний запах.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити