Виробництво горілки під Львовом

PDF Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 09:54

У Стрию, що під Львовом, знайшли двох людей, які організували незаконний бізнес. Чоловіки вирішили виготовляти те, що українці дуже люблять – горілку. Це дуже цінується в нашій країні, і звичайно, є ті, хто хочуть зекономити, купити з рук знайомих. Тому виготовленням горілки займаються досить багато людей, проте варто зазначити, що це незаконно. Поліція працює над тим, щоб викривати таких бізнесменів.

Зокрема, в рамках кримінального провадження проведено 25 санкціонованих обшуків в ході яких вилучено дві тисячі ящиків «горілки», 120 тисяч доларів США, 117 тисяч євро та 600 тисяч гривень. Крім того, вилучено обладнання для виготовлення алкогольної продукції, понад 5 тонн спирту, підроблені марки акцизного податку України, а також «чорну» бухгалтерію.

Таких людей будуть судити по кримінальному кодексу України. Їх чекає тюрма та відповідальність. Як вияснили поліцейські, таке обладнання могло виготовити за добу 2 тисячі ящиків горілки, та цьому заробляли пів мільйона гривень. Такий прибуток дуже високий. Товар збували по території всієї України, особливо західній. Зараз поліція також шукає клієнтів, постачальників сировини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити