Львівські троянди по всій Україні

PDF Друк
Середа, 29 березня 2017, 14:53

У Львівській області є компанія, яка постачає всій Україні троянди. Вони дуже популярні серед українців. Такі квіти дарують на різні свята, дарують різним жінкам та навіть чоловікам. Тому є попит на такий товар. Дрогобицька компанія "Тандем" постачає на ринки України 28 різних  сортів троянд. Загальна площа території, на якій вирощують квіти, - 8 га.

Як розповів в.о. директора підприємства Володимир Танчук, під час вирощування квітів відбувається на мінерально-ватному субстраті, за допомогою крапельного зрошення та живлення рослин, системи фотосинтетичного освітлення та системи дозування вуглекислого газу. Це допомагає трояндам рости гарними, великими та стояти довго навіть після зрізу. Такі квіти будуть дійсно перебувати в вазі більше тижня, тому це дуже приємно для багатьох покупців.

Коли люди бачать. Що квіти дійсно стоять довго, виглядають гарно, вони повертаються в магазин та виражають подяку, роблячи повторну покупку. А в свою чергу власники магазинів бачать це та продовжують замовляти квіти в «Тандемі». Це приємно. Завдяки цьому компанія стала постачальником, який популярний у всій країні, люди люблять якісний товар, тож звертаються.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити