Аварія з загиблими на Львівщині

PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 16:11

В Львівській області сталась страшна аварія з жертвами. По трасі їхав туристичний автобус з білорусами, проте вони зіштовхнулись на своєму шляху з Мерседесом. Це закінчилось погано для всіх. Всі отримали шок, перебувають в поганому стані ті, хто вижили.

Транспортні засоби на закордонній реєстрації зіткнулися на дорозі. Двоє іноземців, яким було 26 та 39 років, що перебували в легковому автомобілі "Мерседес" загинули, а білоруські пасажири автобусу "Неоплан" отримали численні травми. Таку інформацію повідомили в МЗС Білорусі. Майже всі 12 пасажирів автобусу перебувають зараз в лікарні, декількох, які не отримали важких травм, відпустили вже додому. Проте майже всі отримали сильну психологічну травму, багато хто ще бореться за здоров'я в лікарнях. Тому можливо кількість мертвих після аварії збільшиться.

Водій автобусу також в лікарні, переживає, як далі буде, адже ще чекає на них суд, де визначать, хто був винен. Водій пережив сильний стрес та травми після аварії, тому не хоче залишитись ще й відповідальним за цю подію, але каже, що підстав для цього немає. Проте тепер залишається тільки чекати. А поки всі решта пасажирів приходять до тями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити