Прибирання перед Пасхою

PDF Друк
Четвер, 06 квітня 2017, 11:05

Скоро наближається свято, яке люблять в Україні та готуються до нього. Це Пасха. Жителі міст прибирають свої домівки, приводять до ладу духовний стан, а також потрібно прибрати і місто, щоб на свято все було гарно чисто та охайно. Тривають роботи з впорядкування вулиць та парків міста Львова після зимового періоду. Тут за зиму назбиралось досить багато сміття, тому комунальники вимушені все це прибирати, робити чистоту та порядок. Найбільше роботи в парках, адже тут вільна територія та багато відвідувачів.

Як повідомили у ЛКП «Зелений Львів», активні роботи проводять у Стрийському парку. «Зараз ми вивозимо листя та ремонтуємо лавки у парках. Після цього плануємо фарбувати їх. Ми завершили ремонт лавок у парку імені Івана Франка, на сьогоднішній день ремонтуємо у Стрийському парку. До Великодня ми плануємо завершити ремонт усіх лавок, що перебувають у підпорядкуванні ЛКП «Зелений Львів», – зазначив директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк.

Зовсім скоро Львів буде гарним та чистим, готовим до Пасхи. Тоді кожен житель зможе насолоджуватись та милуватись рідним містом. Є багато роботи, але комунальники обіцяють до свята все закінчити.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити