ДТП у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 07 квітня 2017, 12:20

Чоловік з дружиною та дитиною їхав по Львову, вони поспішали та довелось пропустити подію. Адже вони потрапили в аварію. Внаслідок зіткнення пасажири «Рено», 8-річна та 46-річна мешканки Кам’янки-Бузької, отримали тілесні ушкодження. Аварія трапилася 6 квітня близько 18.30 на вулиці Тракт Глинянський у Львові. Водії машин, які зіткнулись, викликали поліцію, які зафіксували ДТП та виясняють зараз всі деталі події. Жінка та дитина отримали травми та зараз знаходяться в лікарні, проте їх життю нічого не загрожує.

Поки що жінка та дівчинка відходять в лікарні, а чоловіки ремонтують автомобілі. Поліція тим часом шукає всіх можливих свідків та тих, хто міг проїжджати поруч з відео реєстратором. Зовсім скоро буде суд та визначать, хто винен та хто має понести покарання за такі наслідки.

«Ми не порушували правил, думаю, що цілком винен чоловік, з яким ми стикнулись. Моя дружина та донька постраждали, і я цього так не залишу, він буде нести відповідальність за свою необережність. Ми дочекаємось суду, де все вирішиться, сподіваюсь справедливо. А поки чекаю одужання моїх рідних, вони пережили шок, а також отримали тілесні травми», - розповідає один з водіїв.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити