Непопулярний конгрес-центр

PDF Друк
П'ятниця, 07 квітня 2017, 12:23

Львів став першим містом в Україні, де запровадили роботу Lviv Convention Bureau, це місце, де мали б проходити різні конференції, заходи, ділові зустрічі. Проте як виявилось, що не дуже багато охочих відвідати новий конгрес-центр. Його створили для того, щоб популяризувати у Львові діловий туризм, проте цього поки не відбувається.

Першою перешкодою певно є те, що центр знаходиться дуже далеко від міста. Потрібно поїхати за місто, заїхати майже в пустелю, тоді знайдете конгрес-центр. Це створює незручності, а також не дуже привабливо виглядає для туристів. Тому центр не користується популярністю. Ніхто сюди не хоче їхати.

Головним завданням тих, хто створив цей центр є популяризувати Львів як новий цікавий напрямок для можливих ділових зустрічей. На українському ринку це трошки простіше робити, адже всі знають, що Львів – туристичне й привабливе місто. Сюди хочуть приїжджати. А якщо говорити про інші країни, то тут не знають, що можна таке проводити у Львові. Тому хочуть зробити це місце більш популярним, проте поки не вдається. Засновники вважають, що туристи та львів'яни ще просто не встигли оцінити весь позитив таких заходів і такого центру.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Brigida 08.04.2017 23:33
Il regagna lentement la rue Saint-Jacques, songeant
a Eugene avec une envie sourde, regardant ses pauvres vetements encore couverts de la poussiere du voyage, et cherchant a
se consoler en reprenant son reve de richesse.

My web page ... spa massage lyon: http://www.sophiechassat.com
Цитувати
 
 
0 #1 Kellee 08.04.2017 22:11
Malgre ces causes d'erreurs, je pense qu'en faisant la synthese
de nos 3 classifications , on doit aboutir a une classification unique
qui reflete tout au moins les differences de suggestibilite des
eleves relativement a une action personnelle.

Here is my web-site; massage lyon pas cher: http://www.sophiechassat.com
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити