Рейс з Львова до Польщі

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:10

Аеропорт Львову став останнім часом набагато популярнішим. Відкрили досить багато нових рейсів, тому люди почали активніше користуватись авіа-послугами. Це зручно, швидко, не дуже дорого. Тому і з'явилось багато прихильників. А керівництво аеропорту бачить це та вирішило ще зробити рейс з цього аеропорту до міста, яке давно просили ввести люди.

З 2 червня 2017 року з львівського аеропорту "Львів" почнуть виконуватися прямі рейси в польське місто Познань. Будуть здійснюватись польоти від авіакомпанії LOT два рази на тиждень по понеділках і суботах на регіональних літаках Bombardier Q400. Вильоти з Познані заплановані на 01:50 ночі, вильоти зі Львова - на 04:30 ранку. Купити квитки ще поки не можна, проте вже зовсім скоро відкриють продаж та всі бажаючі зможуть потрапити до Познані.

Багато львів’ян та загалом українців чекали на такий рейс, адже на автобусі їхати незручно, а прямого рейсу не було. Тепер це значно полегшить їм життя та подорожі. Тепер спокійно можна буде летіти в красиве місто, а там вже легко добратись до будь-якої точки Польщі чи Європи. Це дасть можливість українцям подорожувати з комфортом. Багато людей вже чекають, щоб купити свій перший квиток на цьому рейсі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити