Нова колія до «Арени Львів»

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:12

До «Арени Львів» планують побудувати нову колію для трамвая. Мер міста каже, що багато людей зможуть таким чином дістатись до місця, де проходять багато заходів, тож це потрібний маршрут, який зовсім скоро почне працювати. Сьогодні під час брифінгу Андрій Садовий розповів, що про цей проект думають у міській раді.
Він каже, що місто вже зараз розробляє проект продовження трамвайної колії по вул. Вернадського до стадіону «Арена Львів» та до вул. Кн. Ольги. Це буде велике кільце, яке об’єднає багато частин міста. Тож тепер рухатись стане комфортніше та приємніше.

Також мер міста заявив, що потрібні дороги. Адже колії це громадський транспорт, а люди хотіли б також і на своїх машинах їхати з комфортом. Тим більше, що до «Арени Львів» їдуть з усієї країни. Тому варто також інвестувати в дороги навколо цього місця. І взагалі у Львові давно пора зробити генеральний ремонт всіх доріг, адже стан жахливий. Це дасть можливість людям з інших областей отримати дійсно хороші враження від подорожі, адже після таких доріг не хочеться повертатись сюди. Тому варто подумати не лише про колію, а й про дороги. Проте такі масштабні зміни точно поки не будуть втілені в життя.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити