Чистка від жебраків

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:16

На вулицях багатьох міст, в тому числі і Львова, є дуже багато жебраків. Деякі люди проходять повз та не хочуть давати гроші на алкоголь. Проте є й багато таких, яким шкода цих людей та вони дають їм кошти, чим підтримують такий спосіб життя. Проте можна помітити, що багато таких жеррабік стоять разом з собаками або котами. Волонтери закликають не підтримувати фінансово осіб, які жебрають на вулицях разом із тваринами, адже це незаконно.

Справа в тім, що жебраки тримають тварин у неволі. Вони не годують їх та не доглядають, а навіть навпаки чимось їх поять, щоб ті спали весь час та не гавкали. Це страшно, адже тварина не може попросити про допомогу. Ці люди забрали собі у власність таку тварину та створюють більш жалібний вигляд в такий спосіб. Проте тварини не хочуть так жити, їм також потрібно шукати собі їжу та тепло.

Львів'яни вирішили влаштувати рейд містом. Якщо бачите таких людей, то можна сміливо дзвонити до поліції, тоді жебраків заберуть, а тваринок передадуть в притулок, де про них попіклуються. Адже це живі істоти, які також хочуть жити, а не виживати. А жебраки, на жаль, не можуть їм нічого дати. Це невинні створіння, які помирають від поганого догляду та голоду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити