Фонтан у парку Стрия

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:18

Стрий – гарне місто, в якому проживає багато людей. Там також присутній парк, який полюбився багатьом. Тут приємно проводити час, відпочивати, насолоджуватись природою. Також тут є гарний фонтан, який закривають на зимовий період, а цей був закритий ще довше. Проте є хороша новина: вже до середини травня його запустять.

За словами директора ЛКП «Зелений Львів» Богдана Москвяка, фонтан відновить роботу після майже річної перерви. Тепер потрібно відновити все всередині, перевірити справність насосів та облаштувати часу та скульптуру. В це потрібно буде вкласти певні кошти, проте це того варте. Така краса милує око багатьом людям та постійні відвідувачі парку жаліються, що їм не вистачає фонтану, який буде приносити красу в цей парк. Шум води просто необхідний, коли проводиш час на лавочці в парку.

Влада поспішає, аби зробити цей фонтан гарним та облаштувати все належним чином. Сподіваємось в травні вже побачити цей фонтан працюючим. Люди чекають на таке відновлення роботи фонтану, та кажуть, що давно його не вмикали, тож буде приємно знову побачити окрасу парку в роботі. Бо дотепер споруда лише псувала картину своїм занедбаним станом та неприбраністю. Туди падало листя та сміття, тож пора відновити чистоту фонтану.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити