Виділять кошти на полігони

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:21

Мер міста заявив, що хоче виділити кошти на те, щоб привести до порядку полігони області. Адже про львівську ситуацію з сміттям знає вже вся Україна. Потрібно щось придумати для того, щоб це змінити, адже ситуація дуже жахлива. Людям соромно за те, що в їх місті так брудно, за те, що культурна столиця міста не може справитись з якимось сміттям. Тож мер вирішив усунути цю проблему.

Близько 70 мільйонів гривень виділять на те, щоб відкрити та розширити полігони. На які можна буде поступово звозити сміття. На ці ж гроші вдосконалять вже існуючі звалища. Можливо тепер там буде більше місця для нового сміття, яке все збільшується та збільшується. Люди живуть і мають навколо себе багато сміття, все виносять в переповнені смітники, а машини вже не мають куди звозити це, тому часто залишають все як є на декілька днів, доки не вияснять куди везти сміття. Ця ситуація вже не подобається нікому, проте поки рішення не знайшли, приходиться лише виділяти кошти, щоб хоч трішки змінити та покращити умови. Але це змінить ситуацію ненадовго. Зовсім скоро і ці полігони будуть заповнені та доведеться шукати нові способи покращити справу. Варто знову обговорити плани про сміттєпереробний завод, інакше це буде тривати вічно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Гость 24.04.2017 16:41
https://www.youtube.com/watch?v=7qWDckvlFp0
Цитувати
 
 
0 #1 Oksana 21.04.2017 14:58
Сміття розвозять по області ,а Садовий замість того щоб займатися сортуванням сміття і сміттєпереробни м заводом хоче втрачати гроші на трамвай до Арени Львів!Це що така нагальна проблема ,чи це дуже вигідно для мера закопати гроші в землю ? планується завозити 10 т сміття щодня у м.Белз(5000 жителів) .Це містечко прикордонне і стільки сміття його покриє повністю . А куди будуть возити сміття із Жовкви , Городка , які не мають своїх полігонів і користувались Грибовичами ? Дйсно хочуть завалити сміттям Раву Руську , Белз щоб мати міжнародний скандал
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити